Sprzedawca - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: Katarzyna Tomaszewska BRANDVIVI KIDS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0348

Miejsce pracy: Aleja Powstańców Wlkp. 162, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta - sklep odzieżowy 5-10-15, przyjmowanie towaru, wystawianie faktur, wykonywanie transferów międzysklepowych, dbanie o czystość w sklepie.
Praca od pn. do ndz. w zakresie godzin otwarcia sklepu 10:00 - 20:00 - wg grafiku, ok. 5h/dziennie. Zatrudnienie od kwietnia/maja 2024r.
Umowa zlecenie na okres 6 m-cy, z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, odpowiedzialność, dyspozycyjność, kultura osobista, punktualność, komunikatywność, zorientowanie na klienta

NIP: 5010011491
REGON: 526218594
Adres: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Tomaszewska
Nr telefonu: 451 555 933
E-mail: brandvivikids@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy przeslać na e-mail: brandvivikids@interia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: CV należy przeslać na e-mail: brandvivikids@interia.pl