Kierowca kat.b - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1252

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie oraz realizacja zamówień przejazdów przez aplikacje Bolt/Uber/Freenow , odbiór klienta oraz transport klienta pod wskazany adres aplikacji pojazdem osobowym.
Praca jako taksówkarz poza siedzibą pracodawcy na terenie Miasta Wrocław i okolic , w zależności od uzyskanego zlecenia klienta aplikacji -(PRACA MOBILNA)
Pracownik pobiera pojazd z siedziby pracodwacy.- wykonuje pracę w miescie Wrocław - auto stacjonuje w miejscu zamieszkania - pojazd jest do dyspozycji pracownika 24h - brak zdawania pojazdu do siedziby firmy po zakończonej pracy - pojazd jest oddawany dopiero przy rozwiązaniu wspólpracy.
Zatrudnienie na 3 lata
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Zawód: taksówkarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • kurs ,,prawo jazdy kat. B"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe
prawo jazdy kat. B
Wymóg kandydatów o pracę posiadane antulane badania Medyczne - kierowca Kat.B, badania psychologiczne kierowca kat.B , zaświadczenie o niekaralności
Dla cudzozimców przebywających w Polsce powyżej 180 dni - polskie prawojazdy.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala F
Nr telefonu: 717701711
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.