Operator maszyn, spawacz - Zabrze, śląskie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Stanowisko: 8.2 - Monterzy

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0378

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. Zapewnienie płynności produkcji poprzez:
- bezpieczną obsługę maszyn i spawarek TIG,
- produkcję detali drobnych jakościowo.
2. Przestrzeganie instrukcji jakościowych, dbałość o jakość produkowanego wyrobu.
3. Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska.
4. Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymogami określonymi przez zakład pracy.
5. Odpowiedzialność za realizację zadań.
6. Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Praca na 3 zmiany od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 5 250 PLN
Opis wynagrodzenia: nie mniej niż 5250 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sprzętu gospodarstwa domowego
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • praca w zespole

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia: preferowane zawodowe, umiejętności: znajomość procesu produkcji okapów kuchennych, znajomość komponentów do okapów kuchennych, zdolności manualne, precyzja, znajomość narzędzia 5S,
uprawnienia: spawalnicze,
doświadczenie zawodowe: wymagane min. 3 miesięczne doświadczenie zawodowe przy procesie produkcji okapów kuchennych, w firmie produkującej duży sprzęt AGD

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca klienta
Nr telefonu: 32 277 90 14
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV