Opiekunka dziecięca / animator w centrum spotkań mieszkańców - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: STOWARZYSZENIE "EBI ASSOCIATION"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0202

Miejsce pracy: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukiwani są opiekunowie dziecięcy/ animatorzy do Centrum Spotkań Mieszkańców, gdzie prowadzone będą zajęcia edukacyjne i integracyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi, otwarte i pozytywnie nastawione do ludzi.

Praca jest dla osób, które:
- lubią dzieci i potrafią zająć im czas w atrakcyjny sposób,
- potrafią rozpoznać i odpowiedzieć na potrzeby dzieci w różnym wieku,
- szybko i sprawnie reagują na sytuacje stresowe/ problemy,
- potrafią prowadzić zajęcia i animacje oraz robić "coś z niczego",
- interesują się ekologią i potrafią wpleść elementy EKO w zajęcia.

Osoby na tym stanowisku będą:
- dbać o Centrum Spotkań Mieszkańców,
- prowadzić zajęcia i animację dla dzieci (niezależnie będą to zajęcia zorganizowane dla konkretnych grup jak i opieka nad dziećmi podczas, gdy ich rodzice będą brali udział w zajęciach dla dorosłych w centrum),
- przygotowywać zajęcia oraz prowadzić zapotrzebowanie na materiały do zajęć,
- na bieżąco rozwiązywać sytuacje problemowe,
- prowadzić dokumentację,
- raportować do przełożonego,
- dbać o porządek, czystość przestrzeganie zasad.

Kandydatom oferowane są:
- umowa o pracę w stabilnej firmie,
- dodatkowe szkolenia z zakresu wykonywanej pracy i nie tylko,
- pełna wyzwań praca w pozytywnym zespole,
- możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 8:00-16:00 ;ub 10:00-18:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka dziecięca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy z dziećmi jako przedszkolanka, animator, opiekunka dziecięca, niania

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Inne wymagania: Pozostałe wymagania:
wykształcenie pedagogiczne, animacyjne, opiekuńcze; umiejętność prowadzenia zajęć i animacji dla dzieci, umiejętności organizacyjne, zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne; umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach; umiejętność współpracy w zespole; elastyczność; samodzielność podczas wykonywanych zadań.
Mile widziane:
dodatkowe kompetencje np. artystyczne, muzyczne; zainteresowanie ekologią; szkolenia z zakresu opieki nad dziećmi; otwartość na rozwój, doświadczenie w pracy przy projektach unijnych.

NIP: 6332235452
REGON: 36404379200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Stowarzyszenie
Adres www: www.ebi.org.pl
Adres: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Kuśnierz
E-mail: a.kusnierz@ebi.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail