Pomocnik mechanika - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: PROMOTOR-JP PONIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2890

Miejsce pracy: Kartuska 387, 80-125 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc mechanikowi w obsłudze i naprawie samochodów np. wymiana oleju, opon, filtrów, klocków i innych części eksploatacyjnych, wykonywanie prac mechanicznych i podstawowych diagnostyk, określaniu niezbędnych części do naprawy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 150.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 01.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pomocnik mechanika
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: podstawowa wiedza w zakresie mechaniki samochodowej

NIP: 5850009585
REGON: 190350400
Adres: Kartuska 387, 80-125 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Chomacka
E-mail: ksiegowosc@promotor.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail