Specjalista do spraw kadr i księgowości - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: KG FRONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0667

Miejsce pracy: Strefowa 11, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Prowadzenie akt osobowych pracowników
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy
- Ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej
- Obsługa programu kadrowo- płacowego
- Rozliczanie świadczeń pracowniczych
- Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę, umów cywilnoprawnych
- Sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień w zakresie spraw personalnych
- Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
- Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- Wystawianie faktur sprzedażowych
- Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
- Prowadzenie preliminarza płatności
- Realizacja przelewów bankowych

od poniedziałku do piątku:
I zmiana 6.45 - 14.45
umowa na okres próbny - 3 miesiące
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 324 do 4 650 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wykształcenie wyższe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel),
Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Samodzielność, sumienność, uporządkowanie oraz odpowiedzialność.

NIP: 8172208506
REGON: 52369259100000
Adres: Strefowa 11, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@kgfront.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą prosze są o kontakt osobisty z pracodawcą
lub o wysyłanie CV na adres e-mailowy:
kadry@kgfront.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail