Referent ds. prowadzenia i obsługi punktu informacyjnego - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2958

Miejsce pracy: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udostępnianie wejścia do budynku Uczelni w dni zjazdów, Udzielanie informacji dydaktykom i studentom w zakresie rozmieszczenia sal, planu zajęć i innych powierzonych informacji, Prowadzenie i aktualizacja rejestru sprzętu medycznego, Wydawanie sprzętu medycznego (w tym ciężkiego) wykładowcom - na podstawie wcześniejszych zgłoszeń zapotrzebowania oraz kontrola nad kompletnością wydawanego i oddawanego sprzętu, Przyjmowanie od studentów dokumentacji od studentów zgodnie z wytycznymi poszczególnych komórek organizacyjnych Uczelni, Doraźna pomoc w zakresie uruchamiania sprzętu multimedialnego w salach wykładowych. Organizowanie noclegów dla wykładowców, Raportowanie uwag, informacji, do odpowiedniej komórki administracyjnej PSW, Obsługa studentów w zakresie wypożyczania i oddawania książek.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: technik administracji*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • zdolność szybkiego uczenia się

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość języka angielskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych, nieposzlakowana opinia. Osoby nie spełniające powyższych wymagań uprzejmie prosimy o zaniechania aplikowania.

NIP: 5811722066
REGON: 191871175
Adres: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JUSTYNA LEWANDOWSKA
Nr telefonu: 698 307 557
E-mail: kadry@psw.kwidzyn.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail