Elektryk - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: DELWRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/2914

Miejsce pracy: 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Elektryk budowlany wykonujący i remontujący instalacje elektryczne, odgromowe i teletechniczne w obiektach budowlanych, praca na zwyżkach. Praca w Niemczech (różne lokalizacje), w zakresie godzin: 6-16.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Data zakończenia: 23.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 79 do 97 PLN
Opis wynagrodzenia: 13-16 euro na godzinę Netto.
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej, znajomość systemów instalacji elektrycznych i energetycznych. Uprawnienia SEP G1/G2/G3 oraz na podesty ruchome przejezdne.

NIP: 8952238322
REGON: 52124360100000
Adres: SEWASTOPOLSKA 2, 51-203 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 885 958 055
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Praca na terenie Niemiec (różne lokalizacje)