Project manager - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/1361

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- uczestniczenie we wstępnej ocenie projektu
- koordynowanie zakresu prac z klientem
- opracowywanie planu projektu
- tworzenie zespołu projektowego, pomaganie we wdrożeniu nowych pracowników
- kontrolowanie realizacji planu projektu
- ustalanie procesów prac projektowych, kontrolowanie zgodności
- koordynowanie pracy zespołów projektowych
- organizowanie skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu projektowego (z klientem, dostawcami
zewnętrznymi)
- obserwowanie ryzyka projektu, opracowywanie i wprowadzanie planu reakcji na nie
- szacowanie jakości dostarczonych wyników
- ocenianie pracy członków zespołu projektowego
- zapewnianie raportowania na żądanie
- monitorowanie wdrażania procedur zamknięcia projektów
- pomaganie w opracowywaniu procesów biura projektowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 15 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Organizacja czasu i planowanie zadań
  • kontrola, analiza ryzyka, metodologia
  • Zarządzanie zespołem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: certyfikat Project Management Professional
certyfikat Scaled Agile Framework i PCI DSS
doświadczenie w planowaniu projektów, łącznie z całą niezbędną dokumentacją w języku angielskim i rosyjskim
doświadczenie w ocenie i estymacji projektów
doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, inżynierii jakości lub analizie biznesowej
doświadczenie w stosowaniu metodyk i zasad Agile w zarządzaniu projektami

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alicja Wojciechowska
Nr telefonu: 422516624
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie