Pracownik magazynowy - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: MARDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1371

Miejsce pracy: Ratajska 11A, 91-231 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:

- przygotowywanie zamówień od klientów detalicznych i/lub hurtowych
- przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
- sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki paczek z dokumentami
- załadunek zamówień do aut dostawczych
- przyjmowanie dostaw towarów i rozkładanie ich na magazynie
- obsługa urządzeń magazynowych
- sprawdzanie stanów magazynowych
- wspieranie pracy innych magazynierów
- współpraca z innymi działami firmy
- inne prace zlecone przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 091 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik magazynowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi drukarki przemysłowej MARKER
umiejętność obsługi skanerów

NIP: 7251846123
REGON: 47308154900000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alicja Wojciechowska
Nr telefonu: 422516624
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Filip Jerzykowski
Nr telefonu: 666-352-806