Sprzątaczka - Turek, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracodawca: POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA W TURKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0249

Miejsce pracy: UNIEJOWSKA 1 A, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymanie w czystości we wszystkich pomieszczeniach Stacji, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów okiennych, opróżnianie koszy na śmieci, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych, uzupełnianie środków sanitarno higienicznych, odpowiednie przygotowanie odpadów segregowanych do odbioru, okresowe czynności porządkowe (w tym: mycie okien, drzwi, płytek, itp.) utrzymanie porządku na terenie Stacji, przestrzeganie postanowień Regulaminu Pracy, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - samodzielność,
- dobra organizacja czasu pracy,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane osoby z doświadczeniem i orzeczeniem o niepełnosprawności.

NIP: 6681135105
REGON: 000769210
Adres: UNIEJOWSKA 1 A, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat.psse.turek@sanepid.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV,
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia (kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie),
- kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,
- kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie stażu pracy,
- oświadczenie o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej, dotyczącej przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji stanowiące załącznik Nr 1 do ogłoszenia.

Termin składania dokumentów: do dnia 05.04.2024 r.

Dokumenty należy składać drogą elektroniczną na adres: sekretariat.psse.turek@sanepid.gov.pl lub osobiście w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku ul. Uniejowska 1a, 62-700 Turek pokój 12 (sekretariat) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.04.2024 r.

Decyduje data wpływu dokumentu.

Dokumenty złożone po terminie, niezawierające wszystkich wymaganych dokumentów oraz niespełniające niezbędnych wymogów określonych w ofercie pracy nie podlegają rozpatrzeniu.

PSSE w Turku zastrzega sobie prawo do kontaktu oraz przeprowadzenie rozmów tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. O termie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Metody naboru etap 1 weryfikacja formalna nadesłanych ofert, etap 2- rozmowa kwalifikacyjna.

Pełna treść ogłoszenia wraz z oświadczenie o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej, dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz samą klauzurą do pobrania na stronie internetowej:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail