Specjalista w dziale księgowości - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0410

Miejsce pracy: Bałtycka 37A, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji analitycznej wg klasyfikacji budżetowej; Sporządzanie planów, sprawozdań oraz harmonogramów wydatków i dochodów; Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych; Dekretacja i księgowanie dochodów wydatków budżetowych;
Księgowanie wpływów i wydatków na rachunku bankowym; Wprowadzanie i wysyłanie przelewów bankowych bankowość elektroniczna;
Przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdań GUS; Prowadzenie rejestru VAT oraz sporządzenie deklaracji; Pomoc w kontroli i rozliczaniu projektów programów i dotacji, ścisła współpraca z główną księgową;
Udział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych w zakresie prowadzenia rachunkowości.
godziny pracy 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny. Wynagrodzenie zasadnicze+dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe i 4-letni staż pracy LUB wykształcenie średnie i 5-letni staż pracy;
znajomość przepisów ustawy o rachunkowości budżetowej, VAT;

NIP: 7391017734
REGON: 000678618
Adres: Bałtycka 37A, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Kręciewska-Kozon
Nr telefonu: 89 5275191 w. 25
E-mail: administracja@zseit.olsztyn.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Poniżej link do dokumentów niezbędnych, do złożenia aplikacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail