Opiekun - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Pogotowie Społeczne
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/1005

Miejsce pracy: 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wsparcie mieszkańców placówki w codziennym funkcjonowaniu
- obchody placówki w trakcie dyżuru (pokoje mieszkalne, łazienki, inne części wspólne, teren na zewnątrz budynku),
- odbieranie dyżurów porządkowych od mieszkańców, wyznaczanie osób do dyżurów na terenie na zewnątrz budynku
- wsparcie przy realizacji zadań przez Podopiecznych placówki
- wsparcie w zachowaniu bezpieczeństwa i czystości w placówce
- przyjmowanie nowych osób do placówki zgodnie z procedurą
- rozwiązywanie bieżących sytuacji konfliktowych zaistniałych pomiędzy mieszkańcami placówki,
- podejmowanie decyzji w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji (w celu ratowania życia, usunięcia awarii zagrażających bezpieczeństwu mieszkańców i mienia placówki),
- informowanie kierownika na bieżąco o zakresie realizowanych zadań oraz zaistniałych sytuacjach problemowych
- realizacja wskazań kierownika placówki, nie przekraczających kompetencji i kwalifikacji zawodowych osoby zatrudnionej.
Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6: równoważny czas pracvy, dyżury weekendowe.
Miejsca pracy w zależności od dyżuru: ul. Borówki, Storołęcka lub Jawornicka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • empatia
  • wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe i co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi lub wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Doświadczenie zawodowe: w przypadku wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe warunek konieczny to co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi, w przypadku wykształcenie średniego lub średniego branżowego doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi mile widziane, ale niekonieczne. Umiejętności: wymagana umiejętność rozwiązywania konfliktów, budowania pozytywnych relacji z mieszkańcami placówki, opanowanie, szczególnie w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji (wezwanie Policji, ZRM, Straży Pożarnej), dobra organizacja pracy, empatia i wysoka kultura osobista. Uprawnienia: mile widziane szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

NIP: 7822300281
REGON: 634573966
Adres: BORÓWKI 4, 61-304 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@pogotowiespoleczne.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, inne dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe, kursy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy