Pracownik pomocniczy produkcji podstawowej i usług prostych - Dobra, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE MIĘDZYGMINNY ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0614

Miejsce pracy: SPEŁNIONYCH MARZEŃ 3, 72-003 Dobra, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac porządkowych,
- obsługa urządzeń mechanicznych wykorzystywanych podczas prac porządkowych,
- wykonywanie powierzonych czynności zleconych przez przełożonego,
- dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- przestrzeganie zasad BHP;
- godziny pracy: 08.00-12.12
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.6
Liczba godzin pracy w miesiącu: 96.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 545,2 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

NIP: 8521084498
REGON: 81004306300045
Adres: SPEŁNIONYCH MARZEŃ 3, 72-003 Dobra, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: BEATA RYDZEWSKA
Nr telefonu: 721616119
E-mail: b.rydzewska@psoniszczecin-mzaz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta