Inspektor - starszy specjalista - doradca zawodowy w zakresie realizacji projektu pn. kompleksowe działania szkoleniowo aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy ... - St

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0591

Miejsce pracy: Al. Żołnierza 42, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja działań w obszarze aktywizacji zawodowej osadzonych oraz rekrutacja ich do udziału w projekcie. Realizacja zarówno zajęć aktywizacyjnych jak i grupowych oraz opracowanie Indywidualnych planów działania w jednostkach penitencjarnych, a równolegle z nimi zajęć pozwalających na nabycie kompetencji miękkich, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.12.2028
Wynagrodzenie brutto: od 5 550 do 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca zawodowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań w charakterze doradcy zawodowego, preferowane kierunki studiów: pedagogika, psychologia, praca socjalna, inne;
- w przypadku wykształcenia wyższego na kierunku innym niż wskazany ukończenie studiów podyplomowych lub kursów uzupełniających z zakresu doradztwa zawodowego;
- minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa zawodowego;
- znajomość problematyki rynku pracy oraz wiedza z zakresu doradztwa zawodowego;
- znajomość ustaw: o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz aktów normatywnych tej ustawy;
- wiedza z zakresu przepisów prawa normujących zasady poradnictwa zawodowego;
- znajomość podstaw prawa pracy;
- prawo jazdy kat. B
Wymagania zgodnie z art. 29 ustawy o Służbie Więziennej z dnia 9 kwietnia 2010 r. ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1683 z późn. zm.)- W Służbie Więziennej może pracować osoba, która:
1) ukończyła 18 lat i ma pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
2) daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
4) ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie;
5) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;
6) posiadająca zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.

NIP: 6691877601
REGON: 330468466
Krótki opis działalności gospodarczej: służba więzienna
Adres: Młyńska 69, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Sułek
Nr telefonu: 94 3182342, 94 3182248
E-mail: oisw_koszalin@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:30 -15:30, planowanie zatrudnienie 01.04.2024, miejsce pracy: 1 etat - Koszalin, 1 etat Stargard
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail