Pracownik budowlany - Świerczyniec, śląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: MAR-BUD Marian Blacha
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0542

Miejsce pracy: 43-220 Świerczyniec, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ciężka praca fizyczna w trudnych warunkach atmosferycznych
* praca w systemie 1-zmianowym: 07:00-15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Mile widziane prawo jazdy kat B. Mile widziane doświadczenie w zakresie: malowania, gładzi, klejenia styropianu, szpachlowania (możliwość przyuczenia). Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność samoorganizacji czasu pracy. Dobra kondycja zdrowotna i sprawność fizyczna - ciężka praca fizyczna w trudnych warunkach atmosferycznych.

NIP: 6462521742
REGON: 389596250
Adres: Klubowa 10, 43-220 Świerczyniec, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marian Blacha
Nr telefonu: 609 121 093
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy od pn. do pt., Godziny : po 16:00