Pracownik budowlany - Łękawica, śląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0243

Miejsce pracy: Łękawica, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;
wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;
mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips
i zaprawa murarska;
kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;
wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;
sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;
posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;
przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Rus
Nr telefonu: 334757500
E-mail: rrus@pup.zywiec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie