Pracownik malowania linii - Pyskowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: DOMINO MALOWANIE LINII DOMINIK PRUSEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0565

Miejsce pracy: -, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenie zawodowe w malowaniu linii na halach, drogach; dyspozycyjność; gotowość do częstych wyjazdów; zakres obowiązków: malowanie linii, pasów, oznaczeń BHP na halach logistycznych w całej Polsce; www.dominolinie.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 930 do 4 930 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik drogowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik drogowy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 7311664208
REGON: 365052103
Adres: -, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Żukowska
Nr telefonu: 533 462 512
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon