Pracownik restauracji - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0567

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie kanapek, sałatek, napojów, sprzedaż tych produktów, drobne prace porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 15.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 do 3 181,5 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca w godz. 7.00 do 24.00, dyspozycyjność

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kukla
Nr telefonu: 324442379
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osobiste zgłoszenie w CAZ