Pracownik produkcji (nr 0864) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: CENTRUM PARTNERSTWA EUROWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0864

Miejsce pracy: Srebna 20, 85-461 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykładanie towarów na taśmę, etykietowanie, pakowanie przedmiotów, żywności etc.; skręcanie, sklejanie bądź łączenie w inny sposób przygotowanych elementów; sprawdzanie jakości produktu, przestrajanie norm ilościowych produkcji, kompletowanie zamówień, przygotowanie do wysyłki.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.12.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
gotowość do pracy trzyzmianowej i w dni wolne od pracy oraz w pozycji stojącej
dobry wzrok

NIP: 5542949453
REGON: 367108813
Nr KRAZ: 16469
Adres: M.Piotrowskiego 7-9/108, 85-098 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yana Rogozina
E-mail: yana.rogozina@cpeurowork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres: yana.rogozina@cpeurowork.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail