Pracownik biura handlowego - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne PRO-TECH Jankowski Dariusz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0567

Miejsce pracy: Wschodnia 36a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa handlowa (przygotowywanie ofert, realizacja zamówień), negocjacje handlowe,
doskonalenie wiedzy produktowej, realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie trwałych relacji z kluczowymi klientami, obsługa programu handlowo-magazynowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • sumienność i punktualność
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • obsługa komputera - Ms Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : prawo jazdy kat. B
[Umiejętność 1] : odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, motywacja do pracy, planowanie i dobra organizacja
[Inne] : mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 8791059464
REGON: 871617217
Adres: Wschodnia 36a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Wojtasiak
Nr telefonu: 566234378
E-mail: paulina@pl-protech.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: paulina@pl-protech.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16