Technik ds. pomiarów i testów - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: ZF CV SYSTEMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1265

Miejsce pracy: Aleksandra Ostrowskiego 34, 53-238 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie ich pracy podczas operacji obróbczych, montażowych, wyposażeniowych i remontowych,
czytanie rysunku technicznego i rysunków elementów kadłuba i wyposażenia okrętowego oraz wykonywanie rysunków i obliczeń z wykorzystaniem techniki komputerowej.
Miejsce pracy: umowa o pracę na czas określony tj: 4 lata, praca w godzinach od 6.00-22.00
Oferta w sali: D
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 050 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 6500 do 8000 brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa okrętowego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik budownictwa okrętowego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • Samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
rzetelnosć i odpowiedzialność
samodzielność

NIP: 7291004815
REGON: 47091033000000
Adres: Aleksandra Ostrowskiego 34, 53-238 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.