Opiekunka domowa - Czemierniki, lubelskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czemiernikach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0121

Miejsce pracy: Zamkowa 21, 21-306 Czemierniki, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełnienie asystentury u osoby dorosłej, niepełnosprawnej w stopniu znacznym, z zaburzeniami ze spectrum autyzmu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 809 PLN
Opis wynagrodzenia: - Wynagrodzenie brutto: 30,10 zł / 1 godz.;
-Wymiar czasu pracy: 840 godzin w roku 2024;
- Godziny pracy: od kilku do max. 12 godzin dziennie w godzinach od 08.00 do 20.00
Zawód: opiekunka domowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) wykształcenie minimum średnie;
2) posiadanie co najmniej trzymiesięcznego udokumentowanego doświadczenia w udzielaniu bezpośredniej pomocy/opieki osobom niepełnosprawnym z zaburzeniami psychicznymi;
3) przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

NIP: 5381268304
REGON: 002300746
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna pozostała bez zakwaterowania, w tym opieka wychowawcza nad dzieckiem.
Adres: Zamkowa 21, 21-306 Czemierniki, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Grochowska-Paśnik
Nr telefonu: 83 351 30 78
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon