Associate, anti money laundering/prevention/know your client ii - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: BNY MELLON (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1272

Miejsce pracy: Swobodna 3, 50-088 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowuje dogłębne, szczegółowe profile ryzyka dla złożonych klientów i przeprowadza okresowe przeglądy profili klientów w celu odnowienia. Może pełnić rolę lidera zespołu dla personelu pomocniczego AML/KYC/prewencji. Kieruje codzienną pracą zespołu. Wypełnia profile ryzyka dla klientów mających globalne wymagania. Zbiera dodatkowe informacje z niezależnych badań, narzędzi internetowych lub bezpośrednio od menedżera ds. relacji lub klienta. Dokłada należytej staranności w celu zapewnienia dokładności informacji. Przegląda profile pod kątem procesu odnowienia i ocenia pracę innych.
Forma umowy: umowa o prace na czas nieokreslony, praca w godzinach od 9.00-17.00
Miejsce pracy: ul. Swobodna 3, 50-088 Wrocław
Sala E
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 9 405 PLN
Opis wynagrodzenia: od 6500 zł do 9405 zł brutto miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • ! Obsługa pakietu MS OFFICE
  • JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI JĘZYKA BIZNESU*
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
umiejętność analitycznego myślenia
wysokie umiejętności komunikacyjne
minimum rok i 3 miesiące doświadczenia w branży bankowości inwestycyjnej , doświadczenie w pracy na funduszach z alokacją wydatków i przygotowywaniem raportów, praca z danym oraz wartościami aktywów netto ( NAV) w celu obsługi wielu funduszy
znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie z elementami języka biznesu
obsługa pakietu MS Office
biegła obsługa komputera z obsługą internetu

NIP: 5252396885
REGON: 14100273900000
Adres: Swobodna 3, 50-088 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Łowicka
E-mail: aleksandra.lowicka@bnymellon.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail