Młodszy projektant komunikacji wizualnej - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/1270

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie od podstaw formularzy dynamicznych w programie Adobe Livecycle oraz layoutow w zgodzie z zasadami Credit Suisse Corporate Identity Design.
2. Utrzymywanie indywidualnych wskaźników efektywności na wysokim poziomie (dotrzymywanie terminów, standardy jakości).
3.Dzielenie sie wiedza w obszarze expertyzy.
4. Tworzenie przyjaznych i profesjonalnych relacji zawodowych z klientami i współpracownikami.
5. oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00
Sala : C
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 666 do 6 666 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali projektanci grafiki i multimediów
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali projektanci grafiki i multimediów
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • dobra znajomość oprogramowania Libre Office, MS Office
  • Obsługa Excela oraz programowanie baz danych SQL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
staż pracy 2 lata
Znajomość różnych języków kodowania kodowania lub ich szybka nauka
znajomość języka Tureckiego
obsługa Excela oraz programowanie baz danych SQL
znajomosć języka polskiego na poziomie A1/a2
dobra znajomosć oprogramowania Libre Office , MS office
znajomosć języka tureckiego na poziomie C2 w mowie i piśmie - do kontaktu ze współpracownikami
znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie -z uwagi na międzynarodowy charakter pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: RP.II.411-123/08
skan uchwały spółki o zmianie adresu - przy ofpr/17/4993
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala C
Nr telefonu: 717701669
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.