Pracownik produkcji - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0115

Miejsce pracy: Plantowa 16, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji opakowań. Pakowanie wyrobu gotowego. Kontrola wytworzonego produktu. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Data zakończenia: 15.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 28,9 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pakowacz ręczny
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5222450829
REGON: 012933840
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 47
Adres www: www.randstad.pl
Adres: Plantowa 16, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Owsianko
Nr telefonu: 605309105
E-mail: tomasz.owsianko@randstad.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - spotkanie osobiste po telefonicznym umówieniu się na rozmowę