Specjalista do spraw sprzedaży - Damianowo, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Pracodawca: DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0139

Miejsce pracy: 55-340 Damianowo, powiat: średzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizacja pracy działu sprzedaży i marketingu składającego się z 3 osób
- kontakt z klientem detalicznym i hurtowym, a przede wszystkim klientami kluczowymi oraz rozwiązywanie sporów, reklamacji, angażowanie się w rozmowy z trudnymi klientami, a w razie trudności przekazywanie tematów Dyrektorowi działu sprzedaży
- nadzór nad mediami społecznościowymi, sprzedażowymi bazami danych, sklepem internetowym
- nadzór nad funkcjonującym systemem sprzedaży prowizyjnej, systemem udzielania rabatów oraz nadzór nad regionalizacją sprzedaży
- wyrywkowe kontrole jakości produktów i magazynu oraz zgłaszanie nieprawidłowości w tym zakresie
- prowadzenie działań marketingowych, w tym współpraca i koordynacja działań prowadzonych przez zewnętrznych specjalistów
- bieżąca ocena kluczowych czynników efektywności (na podstawie danych w bazach sprzedażowych) mających wpływ na rozwój sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + prowizja od sprzedaży
+ zwrot kosztów dojazdu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - j.niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
- Miła aparycja, otwartość na ludzi, umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych, doświadczenie w pracy z klientem detalicznym oraz hurtowym, kultura pracy, kultura osobista

NIP: 8842753951
REGON: 36103178800000
Adres: 58-100 Komorów 42D/4, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Hałdys
Nr telefonu: 888-307-030
E-mail: info@mpbg.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv