Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowalnych nr ref. 96/zgn/24 - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY MOKOTÓW M. ST. WARSZAWY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Numer oferty: StPr/24/03544

Miejsce pracy: Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało, między innymi:
1. Dokonywanie przeglądów technicznych budynków oraz określanie potrzeb remontowych.
2. Uczestniczenie w komisjach poawaryjnych i innych.
3. Sprawowanie nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej i koordynacja robót.
4. Sporządzanie kosztorysów inwestorskich i weryfikacja kosztorysów powykonawczych.
5. Przygotowywanie materiałów do przetargów i przydziału środków.
6. Sprawdzanie zgodności robót i dokumentów z zawartymi umowami.
7. Typowanie robót konserwacyjnych i remontowych w oparciu o przeglądy roczne i pięcioletnie.
8. Korespondencja tematyczna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 200 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe; pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych),możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor nadzoru budowlanego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
  • Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r., poz. 530);
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
- wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowlanym;
- uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno budowlanej;
- znajomość regulacji prawnych w zakresie: Prawo budowlane, Polskie Normy, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Ustawa o własności lokali, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego; rozporządzenia pochodne do ww. ustaw;
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, program do kosztorysowania NORMA;
- staż pracy: minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy: minimum 6 lat - w przypadku osób ze średnim wykształceniem.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej;
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
- kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji;
- kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia;
- podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie;
- podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
- podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
- podpisane oświadczenie o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji;
- kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie kompletu dokumentów, w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 26.03.2024 r. do 9.04.2024 r. do godz. 15:00 w zamkniętej kopercie pod adresem: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy 02-660 Warszawa ul. Irysowa 19 z dopiskiem:
"Dział Kadr i Płac - Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych nr ref. 96/ZGN/24".

[Zgłoszenia: osobiste: ul. Irysowa 19 w godz. 7:00-15:00, tel. 22 549 37 16, 22 549 37 56 w godz. 7:00-15:00]

NIP: 5213321452
REGON: 010858407
Adres: Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 549 37 16, 22 549 37 56
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie:

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15