Wykonywanie prac przy zbiorze pieczarek - Ozorów, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0702

Miejsce pracy: Ozorów, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca polega na wykręcaniu owocników pieczarek z regałów uprawowych, ucinaniu korzonków, klasyfikacji i układaniu owocników do skrzynek, dbaniu o prawidłową wagę owocników pieczarki w skrzynce. Nienormowany czas pracy w godzinach od 06.00 do 22.00, również w dni wolne ustawowo.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 170.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 14.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego, gotowość pracy w godzinach nienormowanych oraz w dni wolne (sobota, niedziela), umiejętność zbioru pieczarek.

Krótki opis działalności gospodarczej: Poducent pieczarek
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jerzy Kryński
Nr telefonu: 257943844
E-mail: j.krynski@siedlce.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.