Kontroler jakości wyrobów przemysłowych - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: Roto4mat - MARIUSZ GŁÓD
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0665

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kontroler jakości,
kontrola półproduktów oraz produktów gotowych( elementy z tworzywa sztucznego-rotomoulding), zbieranie i analiza dokumentów do produkowanych części( przewodniki produkcyjne), przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli( opartych na wizualnej kontroli zgodnie ze wzorcem oraz zgodnie z pomiarami próbek i gotowych elementów), zarządzanie wyrobewm niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli, bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej w zakresie powierzonych zadań, obsługa urządzeń pomiarowych wynikających z zakresu wykonywanej pracy, organizacja prac związanych z reklamacjami wewnętrznymi ( analiza statusów działań), autoryzowanie jakościowe wyrobów gotowych( dopuszczanie do dalszych etapów produkcyjnych), wystawianie dokumentów potwierdzających zgodność elementów produkowanych na zgodność z dokumentacją techniczną( rysunki, specyfikacje),
rozwiązanie zglaszanych problemów metodami jakościowymi, raportowanie wyników prac do przełozonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praktyczna umiejętność wykonywania pomiarów ręcznymi przyrządami pomiarowymi ( np.suwmiarka, mikrometr), umiejętność czytania rysunku technicznego, dobra znajomość pakietu MS OFFICE, wysokie zdolności komunikacyjne, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, wykształcenie techniczne , znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, znajomość języka angielskiego w stopniu nkomunikatywnym.

Firma oferuje:
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dodatkowe premie, pakiet szkoleń wewnętrznych umożliwiających przygotowanie do wykonywanej pracy.

NIP: 8171785650
REGON: 180194875
Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Głód
Nr telefonu: 512190316
E-mail: mariusz@roto4mat.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy:
mariusz@roto4mat.pl z dopiskiem kontroler jakości
lub telefonicznie: 512190316
lub osobiście
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail