Robotnik drogowy - Szczygły Górne, lubelskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Pracodawca: RPK ROBOTY DROGOWE Rafał Krasnodębski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0177

Miejsce pracy: 21-400 Szczygły Górne 26, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Budowa dróg i miostów, wycinka gałęzi, roboty ogólnodrogowe, poszerzenia drogi, stawianieznaków, przestrzeganie zasad BHP.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 35 PLN
Zawód: pomocniczy robotnik drogowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane prawo jazdy B, doświadczenie niewymagane

NIP: 8252153836
REGON: 526139357
Adres: 21-400 Szczygły Górne 26, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Krasnodębski
Nr telefonu: 798-739-166
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: nd
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon