Specjalista - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0657

Miejsce pracy: Warszawska 129, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie Biura Obsługi Klienta (BOK); prowadzenie biura podawczego w zakresie Wód Polskich; prowadzenie korespondencji wychodzącej; prowadzenie postepowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych; nadzór i koordynacja prac związanych z załatwieniem skargi i wniosków; przygotowywanie dokumentacji do postępowania zamówień publicznych; prowadzenie rejestrów; obsługa systemu EZD oraz pakietu Office
I zmiana: 07.00 - 15.00
Wynagrodzenie od 4350 zł brutto + dodatek za wysługę lat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4350 zł brutto + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Znajomość obsługi komputera (WORD,EXCEL)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie mile widziane wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. wymagana dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL ora programy WIRD, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu.

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Adres: Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Czeszejko - Sochacki
Nr telefonu: 552325725 w.34
E-mail: zz-elblag@wody.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+list motywacyjny
kontakt osobisty, telefoniczny pod nr. tel. 552325725 wew.34 / 552324465 wew.20 lub email: zz-elblag@wody.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail