Nauczyciel informatyki - Pniewy, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyka

Numer oferty: StPr/24/0299

Miejsce pracy: STRZELECKA 11A, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- działalność dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza,
nauczyciel posiadajacy kwalifikacje w zakresie nauczania
informatyki w szkole podstawowej w klasach 4-8,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 72.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyka
Uprawnienia:
  • przygotowanie pedagogiczne
  • wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku nauczyciela
  • umiejętność w zakresie edukacji komputerowej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe, kierunek informatyka
- wymiar czasu pracy 18/18,
- wysokosć wynagrodzenia minimum 4.788,00 zł do 5.915, zł w zależności od stopnia awansu zawodowego,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

NIP: 7871966815
REGON: 000657450
Adres: STRZELECKA 11A, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Pupka
Nr telefonu: 61 29 10 177
E-mail: sekretariat1@sppniewy.szkolnastrona.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail