Specjalista it ds. zabezpieczeń - Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracodawca: Silcare Spółka z o. o. Sp. k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0377

Miejsce pracy: Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Analiza incydentów oraz obsługa zdarzeń bezpieczeństwa
-Współpraca z innymi komórkami w obszarach bezpieczeństwa IT
-Znajomość sprzętu sieciowego router, firewall, switch CISCO, DELL, Mikrotik, itd.
-Konfiguracja i parametryzacja polityk, reguł i alertów w systemach bezpieczeństwa
-Opracowywanie procedur reagowania na zdarzenia bezpieczeństwa
-Analiza złośliwego oprogramowania -ransomware, malware, trojan, wirus
-Opracowywanie analiz oraz raportów dotyczących zdarzeń oraz incydentów z zakresu bezpieczeństwa IT wraz z rekomendacjami działań naprawczych
-Znajomość rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure)
-Dobra znajomość narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem IT - VPN, Firewalls, sieci LAN/WAN, Zabbix
-Znajomość Microsoft Active Directory, Microsoft SQL, Hyper-V, Proxmox
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 300 do 11 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: analityk systemów teleinformatycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w obszarze IT oraz bezpieczeństwie teleinformatycznym
Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, bezpieczeństwo teleinformatyczne
Poparta doświadczeniem wiedza z obszaru analizy incydentów bezpieczeństwa sieci, systemów operacyjnych, baz danych oraz aplikacji
Praktyczna znajomość mechanizmów zabezpieczeń systemów operacyjnych Windows/Linux
Znajomość norm i przepisów prawa z obszaru ochrony i bezpieczeństwa informacji
Umiejętność analizy logów zdarzeń bezpieczeństwa
Znajomość popularnych ataków na aplikacje, systemy, sieci i sposoby przeciwdziałania

NIP: 5993172742
REGON: 081245632
Adres: Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 512153218
E-mail: rekrutacja@silcare.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail