Sprzątaczka - Parzniew, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: HR PROGRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0387

Miejsce pracy: Świętego Jerzego 3, 05-800 Parzniew, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie biur, magazynów, części wspólnych, toalet, pomieszczeń socjalnych. Praca w wymiarze pełnego etatu, dwuzmianowa według grafiku, od poniedziałku do piątku, w godz. 06:00-18:00, 18:00-06:00. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca 7 godzin dziennie, umowa o pracę oraz wynagrodzenie 4242 zł brutto miesięcznie. Osoby pełnosprawne- umowa zlecenie, wynagrodzenie brutto 27,70 zł/godz.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- niewymagane. Oferta przeznaczona zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

NIP: 1181694017
REGON: 01550433500000
Adres: ARKUSZOWA 39, 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Matyczyńska
Nr telefonu: 798 901 855
E-mail: aneta.matyczynska@hrprogress.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail