Referent/specjalista ds. inwestycji 20 - Żyrardów, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Pracodawca: Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0196

Miejsce pracy: Jaktorowska 53, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie pełenj dokumentacji oraz wykonywania czynności związanych z inwestycjami prowadzonymi przez jednostkę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • obsługa komputera MS Ofice

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: dla referenta: średnie (min 1 rok doświadczeniea udokumentowane świadectwami pracy) dla specjalisty - wyższe lub średnie (min 3 letnie doświadczenie udokumentowane świadectwami pracy, doświadczenie zawodowe w administracji publicznej na podobmnym stanowisku
dodatek stażowy

NIP: 8381610603
REGON: 750152172
Krótki opis działalności gospodarczej: założono kartę pracodawcy
Adres: Jaktorowska 53, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Skoneczna
Nr telefonu: 46 8553892
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych