Pracownik budowlany (cieśla, zbrojarz) - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0559

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat. B - mile widziane; zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice; pracodawca zapewnia dojazd do pracy z Gliwic, możliwość zakwaterowania
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 28 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

NIP: 6811377032
REGON: 243661934
Adres: -, 40-613 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Bargiel
Nr telefonu: 783 731 400
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon