Pracownik produkcji - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0561

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: "Obsługa cel zgrzewalniczych i spawalniczych. Obsługa zgrzewarek stacjonarnych. Obsługa pras do tłoczenia na zimno i gorąco. Obsługa automatycznych stanowisk cięcia laserowego. Obsługa stanowisk montażowych. Kontrola wzrokowa detali. Ręczne prace transportowe (zawieszanie na kosze malarskie, odkładanie do pojemników, uzupełnianie buforów części, kontrola części na przyrządzie pomiarowym). Prace konserwacyjne."
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator zgrzewarek
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Dodatkowe informacje dot. czasu pracy: 8 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku, praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), możliwa praca w dni wolne - nadgodziny. Proszę o wydanie informacji starosty w formie elektronicznej, jeśli nie ma takiej możliwości, to proszę o przesłanie na adres: GI GROUP POLAND S.A. - 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 4

Nr KRAZ: 2010
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kukla
Nr telefonu: 324442379
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osobiste zgłoszenie w CAZ