Robotnik magazynowy - Gródków, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: BETA WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0396

Miejsce pracy: Zwycięstwa 31, 42-512 Gródków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przyjmowanie/ wydawanie towarów/ produktów; kompletowanie/ układanie towarów/ produktów; prace ze skanerem kodów towarów /produktów; obsługa komputera; obsługa systemu zarządzania magazynem; transport towarów/ produktów; utrzymanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki. Praca na zmiany w godzinach 6:00 - 6:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 02.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto za godzinę,
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • dobra znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi skanera kodów, mile widziane -znajomość języków: rosyjski i/lub uzbecki, białoruski, mołdawski, azerbejdżański w mowie i piśmie ze względu na pracę z pracownikami cudzoziemcami, gotowość do pracy fizycznej,
gotowość do pracy w systemie zadaniowym w tym o porze nocnej i dni wolne

NIP: 6252469828
REGON: 383679259
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 22261
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Kadamus
Nr telefonu: 327295941 w. 20
E-mail: a.kadamus@pup.bedzin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: SERHIY MOLCHANYUK
Nr telefonu: 570014522
E-mail: s.molchanyuk@madmaxwork.pl