Księgowy - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: AP GRACZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0315

Miejsce pracy: Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa księgowa klientów Kancelarii (pełna księgowość),
sporządzanie deklaracji podatkowych i innych sprawozdań,
kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Bank),
sporządzanie, zatwierdzanie i podpisywanie pism związanych z obsługą klienta,
współpraca z działem wsparcia księgowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od umiejętności.
Elastyczne godziny pracy między 7:00 a 16:00.
Dodatki do wynagrodzenia.
Prywatna opieka medyczna.
Ubezpieczenie na życie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 3 lata, znajomość obowiązujących przepisów branżowych, biegła obsługa MS Office, czynne prawo jazdy kat. B.

NIP: 6472580752
REGON: 368706344
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe.
Adres: Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Chrząstek
Nr telefonu: 570077711
E-mail: kariera@graczyk.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail