Pracownik utrzymania czystości - sprzątanie klatek i terenów zewnętrznych. - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: "ABC SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0518

Miejsce pracy: 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych.
Praca w charakterze dozorcy. Praca polega na sprzątaniu budynków i terenów wokół budynków. Wymagania: komunikatywność, staż pracy nie wymagany, wykształcenie podstawowe lub zawodowe, mile widziani emeryci.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 8980012191
REGON: 93287544100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Adres: Londzina 18, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 660 694 907, 660 694 937
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon