Pracownik recepcji - Piekary Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracodawca: Parafia Rzymsko-Katolicka P.W. NMP i Św. Bartłomieja
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0157

Miejsce pracy: KS. POPIEŁUSZKI 6, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odbieranie telefonów, obsługa gości
Praca w Domu rekolekcyjno-pielgrzymkowym Nazaret
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: ruch ciągły
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz obrotu
Na początku umowa zlecenie, po 1-2 miesiącach zmiana umowy na umowę o pracę
Zawód: recepcjonista hotelowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie hotelarskim lub osoba po zarządzaniu (studia). Umiejętność komunikacji przez telefon oraz prowadzenia korespondencji biznesowej, dyscyplina wewnętrza, sumienność, umiejętność pisania bezwzrokowego na klawiaturze, umiejętność obsługi komputera, znajomość języka angielskiego na poziomie C1, doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku 3 lata

NIP: 6451227967
REGON: 040087240
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność organizacji religijnych
Adres: ks. Jana Ficka 7, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Jeleń
Nr telefonu: 602-755-696
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty z CV po wcześniejszym telefonicznym
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon