Pracownik ogólnobudowlany - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0558

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe; prace murarskie, tynkarskie, dekarskie, malarskie; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic; możliwość pracy na umowę zlecenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6451064873
REGON: 270291933
Krótki opis działalności gospodarczej: budownictwo ogólne i inżynieria lądowa
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Kucharczyk
Nr telefonu: 608 746 499
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon