Specjalista w bazie logistycznej / magazynier - Pszczółki, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: MODERNA HOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0322

Miejsce pracy: Bałtycka 4, 83-032 Pszczółki, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Dbałość o bieżące utrzymanie w gotowości technicznej całego taboru, będącego na stanie Bazy Sprzętu, zapewniając bezpieczną jego obsługę
- Prowadzenie rejestrów sprzętu oraz materiałów budowlanych znajdujących się na terenie Bazy
- Nadzór nad prowadzeniem gospodarki remontowo-konserwacyjnej oraz kontrola eksploatacji sprzętu i urządzeń w jednostkach ruchu
- Koordynowanie i zabezpieczenia potrzeb transportowych, sprzętowych, elementów wyposażenia, elektronarzędzi dla wszystkich jednostek organizacyjnych
- Organizacja procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego na potrzeby budowy w tym tworzenie baz dostawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji
- Zabezpieczenie budów w środki sprzętowo-transportowe
- Organizacja transportów sprzętu pomiędzy kontraktami
- Ustalanie potrzeb w zakresie napraw głównych oraz kasacji środków sprzętu, transportu, maszyn i urządzeń
- Zgłaszanie przełożonemu konieczności wykonania na zewnątrz wszelkich napraw, każdego rodzaju sprzętu, pojazdów, narzędzi

- Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji, przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę. Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowanie ofertą proszę o przesłanie CV na adres e-mail: hr@moderna.pl
Telefon kontaktowy 537-077-250

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik logistyk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik logistyk*
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa wózków widłowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Konieczne - uprawnienia na wózek widłowy

NIP: 5862372185
REGON: 38989181300000
Adres: ŚWIĘTOJAŃSKA 45/30, 81-391 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wróbel
Nr telefonu: 537-077-250
E-mail: hr@moderna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *