Wolne stanowisko urzędnicze w biurze skarbnika miasta - Jaworzno, śląskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracodawca: Urząd Miejski w Jaworznie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0166

Miejsce pracy: Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie rachunkowości organu w systemie komputerowym.
2. Egzekwowanie od jednostek budżetowych sprawozdań jednostkowych i kontrola tych sprawozdań.
3. Sporządzanie sprawozdania jednostkowego z dochodów ewidencjonowanych w organie jednostki samorządu terytorialnego.
4. Prowadzenie ewidencji przekazywanych środków budżetowych jednostkom organizacyjnym.
5. Sporządzanie zbiorczych sprawozdań budżetowych, finansowych i przekazywanie ich drogą elektroniczną do adresatów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz korzystanie z pełni praw publicznych potwierdzone oświadczeniem kandydata (oświadczenie powinno być sporządzone wg wzoru dostępnego na stronie www.bip.jaworzno.pl), posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowana opinia, znajomość zagadnień księgowości budżetowej, znajomość obsługi komputera, znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o finansach publicznych oraz rozporządzeń wykonawczych, o rachunkowości, o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność i systematyczność, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy.

NIP: 6320008360
REGON: 000649404
Krótki opis działalności gospodarczej: jednostka samorządu terytorialnego
Adres: Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Cygnar
Nr telefonu: 326181546
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty z nr referencyjnym BSM/II zawierające:
- zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, sporządzoną wg wzoru dostępnego na stronie www.bip.jaworzno.pl,
- list motywacyjny,
- kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń o trwającym zatrudnieniu,
- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- oświadczenie kandydata o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 530),
- oświadczenie kandydata o braku skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych sporządzone wg wzoru dostępnego na stronie www.bip.jaworzno.pl,
- ewentualne referencje,
- oryginał kwestionariusza osobowego (dostępnego na stronie internetowej www.bip.jaworzno.pl w zakładce Oferty pracy oraz w Wydziale Organizacyjnym i Kadr pok. 225)
proszę złożyć w terminie do 5 kwietnia 2024 r. na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Jaworznie, przy ul. Grunwaldzkiej 33, lub przesłać na adres: Wydział Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiego w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno.
Oferty pracy otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Jaworznie). Warunkiem zakwalifikowania kandydata do dalszego etapu naboru jest złożenie kompletnej oferty zawierającej wszystkie wymagane dokumenty.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon