Pracownik serwisu elektroniki, wsparcie techniczne produktu - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: HF INVERTER POLSKA SPÓŁKA CYWILNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0564

Miejsce pracy: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - serwisowanie urządzeń z zakresu energoelektroniki i elektroniki;
- wsparcie merytoryczne produktu u naszych klientów w zakresie parametryzacji, obsługi
oraz praktycznego doradztwa;
- sporadyczna instalacja produktu u klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 08:00-16:00.
pierwsza umowa na okres próbny 2 miesiące, później umowa na czas określony na 9 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony. Sporadyczne wyjazdy delegacyjne.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy sprzętu elektronicznego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • uprawnienia elektryczne do 1 kv
  • prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie: zawodowe, średnie lub wyższe; staż pracy: ogółem: 3 lata, w zawodzie 1rok; uprawnienia SEP do 1kV, dobra znajomość podstaw elektroniki, energoelektroniki, miernictwa elektrycznego i elektronicznego; umiejętność diagnozowania i serwisowania urządzeń elektronicznych; praktyczna umiejętność obsługi elementów automatyki występujących w przemyśle; praktyczne umiejętności pracy z lutownicą i odsysaczem;
umiejętność odtworzenia schematu na podstawie PCB oraz dalszej analizy; umiejętność analizy pracy układu elektronicznego bez dokumentacji; znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.

NIP: 8792572235
REGON: 340489680
Adres: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Kilichowski
Nr telefonu: 608217137
E-mail: kilichowski@hfinverter.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV można wysłać na email: kilichowski@hfinverter.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail