Elektryk - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: SAYMON SYSTEM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2874

Miejsce pracy: 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż tras kablowych (koryta, rury, listwy itp.), układanie kabli. Montaż urządzeń (oświetlenie, głośniki, czujniki, gniazda). Podłączenia w szafach, podłączanie urządzeń, rozszywanie rozdzielnic. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15 lub 9-17. Możliwość pracy w sobotę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę, stałą podstawę, premię za wyniki, premię świąteczną, prowizję i delegacje. Stabilną, dobrze płatną pracę z możliwością dodatkowego zarobku (płatne nadgodziny oraz premie na jasnych warunkach). Możliwość rozwoju, realizacji wielu różnych ciekawych instalacji. Pracę w miłej atmosferze. Jasne, proste zasady wynagrodzeń oraz wypłaty zawsze na czas. Niezbędny do pracy ubiór, narzędzia oraz przekazanie fachowej wiedzy. Dla obcokrajowców pomoc w legalizacji pobytu, pracy (w firmie jest na stałe zatrudniona kadrowa biegła w sprawach legalizacji pobytu, pracy cudzoziemców). Dla osób chętnych możliwość finansowania kursów, szkoleń.
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi elektronarzędzi, minimum podstawowa wiedza w zakresie elektroinstalatorstwa, zaangażowanie, chęć do nauki, punktualność, rzetelność, lojalność, profesjonalne podejście do pracy i obowiązków, mile widziane uprawnienia SEP (elektryczne), uprawnienia na zwyżki, wózki widłowe, podnośniki - możliwość wyższej stawki dla osób z takimi uprawnieniami, uprawnienia montera rusztowań, wszystkie inne uprawnienia, certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności, umiejętność czytania schematów, znajomość oznaczeń przewodów, umiejętności w zakresie elektroinstalatorstwa i budowlane. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

NIP: 5862301392
REGON: 36302539000000
Adres: Narwicka 21B/18, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 608 067 861
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon