Opiekun/ka - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej "POLANKI"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2885

Miejsce pracy: Polanki 121, 80-308 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych,
- dbałość o wygląd i estetykę pokoi mieszkańców,
- karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków,
- współudział w tworzeniu indywidualnych planów opieki i aktywizacja mieszkańców,
- zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom,
- współpraca w zespole opiekuńczo-terapeutycznym,
- pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19, 19-7.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 350 do 4 950 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje:
- dodatek za prace w nocy
- dodatek stażowy do 20% wynagrodzenia zasadniczego - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
- premie kwartalne - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
- możliwość skorzystania z dofinansowania wczasów pod gruszą, biletów na imprezy, koloni dzieci,
- bony świąteczne - zgodnie z ustaleniami ZFŚS,
- miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- nagrodę roczną - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastkę.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólne lub średnie medyczne (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny lub opiekun w domu pomocy społecznej - policealna szkoła medyczna, opiekun osoby niepełnosprawnej), umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów.

NIP: 5841065897
REGON: 001005420
Adres: Polanki 121, 80-308 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) aktualne CV,
2) kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie,
3) list motywacyjny,
4) kserokopia dokumentów:
- świadectwa szkolne
- kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie od obecnego pracodawcy potwierdzające staż pracy
5) badania - książeczka zdrowia (nosicielstwo)

Informacja tel: 58/ 552 33 32 wew. 42
Oferty należy składać osobiście w Domu Pomocy Społecznej "Polanki" w Kadrach przy ul. Polanki 121 w Gdańsku lub przesłać na adres Domu Pomocy Społecznej "Polanki" ul. Polanki 121, 80-308 Gdańsk.
Termin składania ofert do dnia 19.04.2024 r.
Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć wypełniony kwestionariusz osobowy, informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenie - dokumenty dostępne do pobrania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Domu Pomocy Społecznej "Polanki" w zakładce "Praca".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta