Starszy kierownik ds. obsady stanowisk - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0441

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opracowuje plan zatrudnienia i kieruje jego wykonaniem z pomocą zaangażowanych stron. Pracuje nad kreatywnym
podejściem do krytycznych stanowisk kadrowych, omawia rotacje z innych projektów. Nadzoruje postępy w obsadzie
wszystkich otwartych stanowisk w przypisanej jednostce biznesowej. Identyfikuje stanowiska priorytetowe i łączy właścicieli
biznesu i popytu z odpowiednimi kanałami dostaw (rekruterzy, wewnętrzni koordynatorzy mobilności, menedżerowie
zaopatrzenia, praktyki itp.). Zapewnia płynną komunikację między popytem a podażą, nadzoruje ją i działa jako punkt
eskalacji. Praca w projekcie i środowisku angielskojęzycznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Data zakończenia: 25.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 20 000 PLN
Opis wynagrodzenia: BRUTTO
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu zarządzania zasobami ludzkimi
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość przebiegu procesu rekrutacji w IT, zarządzania ludźmi oraz interesariuszami. Umiejętność efektywnej pracy z SLA i KPI.
[Umiejętność 1] : Wiedza na temat terminów branży technologicznej oraz ulepszonych technik pozyskiwania kandydatów. Dogłębna znajomość rynku IT.
[Inne] : wykszt. wyższe dowolne, Um: Bdb. zrozumienie współczesnego środowiska IT – główne stosy tech., jęz. programowania i frameworki. Świetne um. komunikacyjne. Um. przedstawiania
złożonych problemów/rozwiązań odbiorcom, rozwiązywania konfliktów/złożoności dostarczając praktycznego i sprawnego
rozwiązania, solidne zrozumienie obsady i prognozowania rekrutacji.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Blanka Kułakowska-Motylska
Nr telefonu: 586204954 w. 318
E-mail: stanowisko18@pupgdynia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.