Starszy referent w sekcji nadzoru archiwalnego i przechowywania zasobu. - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Archiwum Wojskowe w Toruniu Oddział Zamiejscowy w Gdyni
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0439

Miejsce pracy: Dickmana 10/14, 81-103 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - analizowanie i uzgadnianie dokumentów związanych z brakowaniem dokumentacji niearchiwalnej oraz przygotowywanie zezwoleń na zniszczenie dokumentacji dla jednostek organizacyjnych objętych nadzorem archiwalnym;
- udział w ekspertyzach archiwalnych;
- opiniowanie jednolitych rzeczowych wykazów akt opracowanych przez jednostki
organizacyjne objęte nadzorem archiwalnym oraz innych aktów normatywnych zgodnie z obowiązującym stanem prawnym;
- nadzorowanie przygotowania dokumentacji z jednostek organizacyjnych do przekazania do archiwum, opiniowanie spisów akt do przekazania;
- przyjmowanie materiałów archiwalnych z jednostek organizacyjnych objętych nadzorem archiwalnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+premia regulaminowa 10% +dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: archiwista
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziany ukończony kierunek archiwistyka, historia. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata - warunek konieczny przy wykształceniu średnim ( staż pracy ogółem udokumentowany świadectwa pracy). Wymagana znajomość obowiązujących przepisów z zakresu archiwizacji dokumentacji, ochrony informacji niejawnych oraz ochrony danych osobowych. Dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy. Dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole. Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony.

NIP: 9562288838
REGON: 340901725
Adres: Dickmana 10/14, 81-103 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maria Brzeska-Wasik
E-mail: archiwum@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV;
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
- oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione umyślnie oraz posiadaniu pełni praw publicznych;
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe;
Informacje dodatkowe
Oferty należy składać: drogą elektroniczną na adres: archiwum@ron.mil.pl lub osobiście w siedzibie Oddziału
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail